Sıkça Sorulan Sorular

Bu Fikirde Çıkış Noktanız Nedir?

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de insanımız tükettiği tarım ürünleri başta olmak üzere tüm gıda ve ihtiyaç maddelerinde güveneceği ürün ve tedarikçiler arıyor! Biliyor ki, bir ürün ne kadar çok işlemden geçerse o oranda doğallığından uzaklaşıyor! O bakımdan en doğalına en uygun maliyetle ulaşmak istiyor!

Bizim de kurucular olarak, uzun yıllar kamuda tarım ve kooperatifçiliğe emek vermiş dört mühendis olarak, üretim kanallarının canlı tutulabilmesinin yegane yolunun pazara erişimdeki hızın yüksek, maliyetlerinin mümkün olduğunca düşük olmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Diğer taraftan, tüketicinin güvenilir ve kaliteli gıdaya yine en hızlı ve uygun fiyatlarla erişmesinin tek yolunun da doğrudan üretici veya onun kurmuş olduğu kooperatifler kanalıyla mümkün olabileceğini biliyoruz!

Böylece; Tüketicimize güvenilir gıdayı üretici fiyatlarına yakın maliyetlerden tedarik ederken, üreticimize de perakende fiyatlara yakın fiyatlardan ürününü değerlendirme imkanı sunuyoruz! Özetle, aradaki makası daraltıyoruz.

Çıkış noktamızı bir cümle ile özetlemek istersek; “Hem üretici kazanacak, hem de tüketici…”

Kampanyalardan, İndirimler ve Yeni Çıkan Ürünlerden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Listemize Katılın, Fırsatları Kaçırmayın!